کافه کاکتوس کیش

معرفی:کافه کاکتوس یکی از کافه های معروف و مشهور در جزیره کیش میباشد که با داشتن فضای شیک و دنج در بین مسافران تور کیش طرفدار زیادی پیدا کرده است.کافی شاپ کاکتوس متشکل از دو بخش داخلی و بیرونی بوده، که هر دو بخش آن دارای یک فضای دنج، آرام و زیبا می باشند. بخش داخلی کافه تزئین شده با وسایل چوبی بوده و دارای نور پردازی های ملایم رنگی می باشد که فضای تاریک کافه را هوشمندانه از خفگی نجات می دهند.ظرفیت این کافی شاپ 150 نفره میباشد.مسافران عزیز در این کافه میتوانند جشن تولد و انواع قرار ملاقات ها را برگزار کنند.پرسنل های کافه خش برخورد و مجرب میباشند.وجه تسمیه محیط رستوران با نام آن وجود یک باغچه پر از کاکتوس های کوچک و زیبا در محیط بیرونی است.

کافه کاکتوس کیش

منو کافه:کافه کاکتوس دارای منوی از انواع غذا های ایرانی و فرنگی، دسر ها و نوشیدنی های گوناگون و بستنی های خوشمز، کیک ، فینگر فود میباشد.در محیط روباز قلیان هم سرو می شود.مسافران عزیز هر آنچه که میخواهند را میتوانند از روی منو سفارش دهند و نوش جان کنند.

ساعت کاری:کافه کاکتوس هر روزه از ساعت 11:30 صبح تا 12 بامداد باز میباشد حتی در بعضی شب های خاص نیز تا 2:30 صبح باز است.

کافه کاکتوس کیش

پیشنهاد ما:امکان رزو میز برای هر زمانی، سطح قیمت متوسط این کافه را نسبت به کافه های دیگر متمایز میکند.در سفر به این جزیره میتوانید به این کافه بروید و لحظات خوبی را سپری کنید.

موقعیت مکانی:کیش، بلوار داریوش، قبل از میدان داریوش

نوشتن دیدگاه